Prezentacja | Base CRM

Kompleksowa platforma sprzedaży

Zarządzaj sprzedażą, przyspiesz rozwój i przekształć swoją firmę

Pobierz aplikację Umów prezentację
Sartorius

Klient od 2012 r.
Branża biotechnologii
208 użytkowników

Zarządzaj

Śledź skutecznie leady i generuj większe przychody

Zbieranie, organizowanie i prawidłowe śledzenie leadów to jeden z najważniejszych aspektów skutecznej sprzedaży. Przenoś leady do Base ze swojej strony internetowej, arkusza kalkulacyjnego lub platformy marketingowej, a Base wskaże Ci, które źródła leadów zapewniają najlepszą konwersję sprzedaży. Zaawansowane narzędzia zarządzania zapobiegają zaginięciu leadów przed ich pełną kwalifikacją.

Zarządzaj

Zarządzaj procesem i powiększaj planowaną sprzedaż

Najlepsze zespoły sprzedażowe wiedzą, że zarządzanie procesem sprzedaży ma ogromne znaczenie dla sukcesu. Zarządzaj szansami sprzedażowymi, współpracuj z kolegami i przechowuj wszystkie informacje jednej centralnej lokalizacji — Base.

Pożegnaj się ze statycznymi danymi w klasycznym systemie CRM i plikami Excel z kolorowymi oznaczeniami. Wybierz łatwość obsługi i przejrzystość.

Zarządzaj

Buduj trwałe relacje z klientami.

Zadowoleni klienci nie tylko kupują więcej, ale także polecają Twój produkt lub usługę innym osobom. Base zapewnia środowisko do zarządzania relacjami i dbania o zadowolenie klientów na dużą skalę. Zawsze trzymaj rękę na pulsie, utrzymując odpowiedni rytm komunikacji z klientami.

  • Danielo, dziękuję za wysłanie kontraktu! Jutro pokażę go swojemu dyrektorowi!

    Wysłano 5 minut temu
  • Nie ma problemu! Cieszę się, że możemy współpracować :)

    Wysłano 2 minuty temu

Zarządzaj

Niezrównana mobilność sprzedaży

W Base nie robimy kompromisów w zakresie mobilności. Nasze aplikacje są na pierwszych miejscach światowych rankingów sklepów mobilnych i łączą w sobie funkcjonalność klasy enterprise z łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika.

W pełni funkcjonalny tryb pracy offline, synchronizacja danych w czasie rzeczywistym i zaawansowane narzędzia komunikacyjne sprawią, że Twój zespół już nigdy nie będzie zmuszony do częstych powrotów do biura. Twoi pracownicy naprawdę będą mogli pracować z dowolnego miejsca.


W pełni zintegrowane mapy mobilne

Aktualne analizy i raporty

Synchronizacja danych
w czasie rzeczywistym

Przyspieszaj

Dopasowane i terminowe konwersacje, zapisywane automatycznie.

Pożegnaj się z ręcznym rejestrowaniem informacji o potencjalnych klientach. Wszystkie wiadomości e-mail i połączenia telefoniczne zespołu są automatycznie zapisywane w Base. Szablony e-mail, powiadomienia o otwarciu i spersonalizowane wiadomości masowe podnoszą produktywność Twojego zespołu. Razem z wbudowaną funkcją wybierania numerów telefonów, Base jest doskonałym narzędziem do komunikacji handlowej — bez konieczności dodatkowych instalacji.

Niewłaściwe słowa w nieodpowiednim czasie to nie tylko odrobina wstydu, ale częsty powód nieudanej sprzedaży.


Dzwoń wprost
z Base

Przyspieszaj

Sprzedawaj właściwym klientom we właściwym czasie.

Nie wszystkie leady są takie same. Base ocenia szanse sprzedażowe, dzięki czemu Twój zespół może w pierwszej kolejności wybrać najlepsze z nich.

Podczas gdy Twoi sprzedawcy będą skupieni na szansach sprzedażowych o najwyższej wartości, Twoja konkurencja będzie nadal wybierała kolejne leady z alfabetycznych list.

Przekształcaj

Sposób na zrozumienie przeszłości i przewidywanie przyszłości

Jeśli udało Ci się dotrwać do końca implementacji tradycyjnego systemu CRM, istnieje szansa, że w najlepszym przypadku korzystasz teraz z nieco rozbudowanej bazy danych, zaśmieconej już ręcznie wprowadzanymi danymi dotyczącymi sprzedaży i klientów.

Base automatycznie śledzi ponad pół miliona punktów danych dla każdego klienta, aby dostarczać precyzyjne i nowoczesne raporty. Oparte na nich analizy zapewniają Twojej firmie przewagę konkurencyjną i wprowadzają naukowe podejście do sposobu prowadzenia sprzedaży.

Przekształcaj

Ty zamykasz transakcje, Base analizuje dane

Korzystając z Base Twój zespół może skupić się na sprzedawaniu, a na naszych barkach pozostawić szczegółowe obliczenia. Wszystkie interakcje śledzone są automatycznie, co zapewnia precyzyjne i kompletne dane sprzedaży.

Wreszcie będziesz mógł odpowiadać na pytania typu „Które transakcje mogę utracić?” lub „Które transakcje zostaną zamknięte w tym miesiącu?”. Czyli dokładnie te pytania, które spędzają sen z powiek.

Prowadź swoją sprzedaż przez Base

Twój zespół zasługuje na więcej, niż tylko kilka narzędzi. Zasługuje na kompleksową platformę sprzedaży.

Pobierz aplikację Pobierz aplikację