Dlaczego Base | Base CRM

Base nie przypomina żadnego innego systemu CRM, z którego mogła korzystać Twoja firma. Oto dlaczego.

PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY ODKRYĆ DLACZEGO

image
image

„Prowadzę firmę opartą całkowicie na chmurze, a ten system CRM wręcz zmiata wszystkie inne produkty... po prostu ma wszystko.”

Glenn Fricke
Użytkownik aplikacji Base w systemie Android

image
image
image

TRANSAKCJA VANESSY

$12 506

WARTOŚĆ

Prawdopodobieństwo wygranej

Transakcje na etapie negocjacji miały zwykle 75% szans na wygraną.

image

PORÓWNANIE WSPÓŁCZYNNIKA SUKCESU

KONSULTANT ZEWNĘTRZNY

20-40%

WEWNĘTRZNY ZESPÓŁ BASE

97%

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ DS. WDROŻEŃ
JESTEŚMY TUTAJ, ABY CI POMAGAĆ

image
image

Ponieważ tradycyjne oprogramowanie do obsługi sprzedaży jest takie... tradycyjne.

Poświęcasz czas i pieniądze na wdrożenie tradycyjnego systemu CRM, ale na koniec i tak okazuje się, że zespół sprzedaży woli wielokolorowe karteczki samoprzylepne niż to niewygodne rozwiązanie CRM. Rozumiemy Twój ból. Aby oprogramowanie do obsługi sprzedaży naprawdę działało, musi stanowić coś więcej niż tylko kolekcję atrakcyjnych funkcji. Musi być wnikliwe, intuicyjne, a nawet trochę magiczne. Powinna to być platforma sprawiająca, że zadajesz sobie pytanie: „Jak oni to zrobili?”

Base to platforma zwiększająca wydajność sprzedaży nowej generacji. Żadnych sztuczek. Żadnych problemów. Tylko zaawansowane narzędzia sprzedażowe, które wpłyną na Twoją firmę. Oto jak to zrobiliśmy dla Ciebie.

Jedno narzędzie, wszystko, czego potrzebujesz.

Minęły już dni, gdy konieczny był zakup ośmiu różnych programów, aby zarządzać zespołem sprzedaży. Próba połączenia systemu CRM z pocztą e-mail, narzędziem do wybierania numerów telefonów, pakietem do raportowania sprzedaży i oceną leadów… to ból głowy, bez którego można się obejść. System Base został zbudowany przez osoby, które rozumieją, jak frustrujące to może być. To dlatego jesteśmy jedyną platformą obejmującą wszystko to, co potrzebne do kierowania zespołem sprzedaży — w jednym miejscu.

Sprzedawaj więcej w dowolnym miejscu

To właśnie taki sposób myślenia doprowadził nas do stworzenia najlepiej ocenianych aplikacji do sprzedaży mobilnej (sprawdź nasze oceny w sklepie z aplikacjami) dla systemów iOS i Android. Aplikacje mobilne Base są atrakcyjne, dynamiczne i wizualne, a do tego stworzono je z myślą o sprzedawcach. Spróbuj znaleźć lepsze funkcje sprzedaży mobilnej. Nie lubimy się przechwalać — przynajmniej nie bezpośrednio — niech więc przemówią za nas otrzymane opinie.

Zagłęb się w wizualnym raportowaniu w czasie rzeczywistym

Mówiąc o pięknie, uważamy, że raporty sprzedaży powinny być atrakcyjne wizualne i dostępne w pakiecie, aby natychmiast odpowiadać na Twoje pytania. Dlatego raporty są dostępne natychmiast po zainstalowaniu, co oznacza, że nie jest konieczna konfiguracja po stronie klienta w celu skorzystania z doskonałych funkcji raportowania. Żaden inny produkt nie zapewnia tak szczegółowych podstawowych raportów. Wystarczy rozpocząć korzystanie z systemu Base, a my zajmiemy się resztą.

Odkryj zaawansowane analizy

Base sprawia, że Twoje dane pracują dla Ciebie. Dane dotyczące każdej interakcji klienta są automatycznie monitorowane w celu dostarczania analiz wykraczających poza typowy raport sprzedaży. Nie musisz się jednak obawiać. Twoje dane nie będą marnować się na serwerze, gromadząc cyberkurz — nie marnowalibyśmy cennego miejsca na serwerze na coś takiego. Wykorzystujemy naszą unikatową architekturę danych, aby połączyć ze sobą wszystkie interakcje klientów i aktywnie dostarczać analizy pozwalające rozwijać Twoją firmę. Nie znajdziesz tego nigdzie indziej.

Przyczynianie się do Twojego sukcesu

Podczas gdy inne firmy kierują Cię do zewnętrznego konsultanta, który nalicza opłaty za każdą godzinę, my zabieramy się do pracy. Nie dziwi fakt, że według firmy Gartner tylko 20–40% wdrożeń systemu CRM kończy się powodzeniem. Zajmujemy się całym procesem wdrożenia, a nasz wewnętrzny zespół osiąga współczynnik sukcesu wynoszący 97%. Poza tym odbywa się to szybciej niż w przypadku standardowego wdrożenia przez firmę zewnętrzną. Praca z kimś, kto dba o sukces Twojej firmy, robi różnicę.

PORÓWNANIE WSPÓŁCZYNNIKA SUKCESU

KONSULTANT ZEWNĘTRZNY

20-40%

WEWNĘTRZNY ZESPÓŁ BASE

97%